TCL sa stáva oficiálnym partnerom nemeckého mužského futbalového tímu

TCL a Nemecký futbalový zväz (DFB) oznamujú svoje spoločné partnerstvo na nasledujúce 4 roky – Vďaka prémiovej zábave z novej zostavy TCL QD-Mini LED a veľkosti televízora XL sa futbaloví nadšenci môžu tešiť na výnimočný zážitok zo zápasov mužského národného tímu na inteligentných obrazovkách. 

FRANKFURT, Nemecko, 28. septembra 2023 /PRNewswire/ — TCL, popredná značka spotrebnej elektroniky a svetová jednotka v 98-palcových televízoroch a priekopník v oblasti inteligentných technológií pre domácnosti, oznamuje svoje oficiálne partnerstvo s Nemeckým národným mužským futbalovým tímom v Campuse DFB, v sídle Nemeckého futbalového zväzu.

„Spoločné partnerstvo DFB vytvára rámec a základné kamene pre udržateľnú, inteligentnú a úspešnú budúcnosť na oboch stranách. S podporou spoločnosti TCL a inovatívnymi prémiovými televízormi QD-Mini LED 4K, televízormi s veľkosťou XL až do 115 palcov, pohlcujúcimi soundbarmi a inteligentnými klimatizáciami, centrálne skúmanými a vyvíjanými pre príjemný zážitok našich zákazníkov, podporíme mužský národný futbalový tím na ceste za úspechom kedykoľvek a v akomkoľvek okamihu,” hovorí Carlos Li, generálny riaditeľ TCL Industries Europe Business Group.

„Sme absolútne nadšení, že sa môžeme pripojiť k rodine národného tímu a podporovať ho. Žijeme v mobilnej ére a takmer všetko robíme na cestách. Keď však sedíme pred televízorom spolu s priateľmi a rodinou, aby sme sledovali náš národný tím, chceme ho vidieť na veľkej obrazovke. TCL vás pozýva do sveta pohlcujúcich diváckych zážitkov, aby ste mali pocit, že ste na štadióne spolu s národným tímom. Vychutnajte si tie najlepšie pohlcujúce okamihy s novou sériou super veľkých televízorov TCL so špičkovými panelmi s ultrarýchlou obnovovacou frekvenciou 144Hz, ktoré zachytia každý rýchly okamih hry národného tímu. Všetky gólové momenty sa dajú lepšie reprodukovať na väčšej televíznej obrazovke.”

„Vítame TCL ako nového partnera nášho mužského národného tímu. So spoločnosťou TCL máme v našom partnerskom portfóliu ďalšieho globálneho hráča, ktorý nás podporí aj svojimi technologickými znalosťami a inováciami pri užšom prepojení s futbalovými fanúšikmi na celom svete,” hovorí Dr. Holger Blask, výkonný riaditeľ pre marketing a predaj a hovorca pre DFB GmbH & Co. KG. „Teší nás, že môžeme prispieť k zvýšeniu povedomia o značke TCL v Nemecku aj za hranicami.”

Ako vášnivý športový nadšenec spoločnosť TCL Electronics rozširuje svoje partnerstvá v oblasti športu po celom svete. Pre túto značku šport spája ľudí a je oveľa viac ako len hra: za každou výzvou a víťazstvom sa skrývajú silné príbehy. Na základe tohto nadšenia sa spoločnosť TCL rozhodla zvýšiť svoju angažovanosť v Európe a podporuje niekoľko popredných tímov a podujatí v rôznych súťažných ligách vo všetkých športoch. Nedávne oznámenie partnerstva s DFB položilo základ pre ešte silnejší záväzok spoločnosti TCL poskytovať spotrebiteľom a maloobchodným partnerom viac prémiových športových a zábavných zážitkov a produktov.

Spoločnosť TCL verí, že všetky čarovné okamihy by mali byť dostupné pre všetkých. Na tento účel sú k dispozícii prémiové televízory LED QD-Mini pre všetky vzácne chvíle. Vďaka obrazovkám XL od spoločnosti TCL s veľkosťou až 98-palcov a uhlopriečkou 242 cm vám neunikne žiadny moment. To má realisticky sprostredkovať pocit, že ste ponorení do hry zblízka. Vďaka spoločnému športovému partnerstvu chce spoločnosť TCL osloviť široké spektrum fanúšikov, ktorí si budú môcť vychutnať momenty na televízoroch maximálnej veľkosti.

O spoločnosti TCL Electronics 

TCL Electronics (1070.HK) je rýchlo rastúca spoločnosť v oblasti spotrebnej elektroniky a popredný hráč v globánom televíznom odvetví. Spoločnosť bola založená v roku 1981 a v súčasnosti pôsobí na viac ako 160 trhoch po celom svete. Spoločnosť TCL sa špecializuje na výskum, vývoj a výrobu produktov spotrebnej elektroniky od televízorov až po zvukové a inteligentné spotrebiče pre domácnosť. Navštívte internetové stránky spoločnosti TCL na https://www.tcl.com

O spoločnosti DFB 

Nemecký futbalový zväz (Deutscher Fußball-Bund eV alebo DFB) je organizácia regionálnych a štátnych zväzov, ako aj ligová asociácia, v ktorej sa hrajú futbalové športy. Hlavnou úlohou DFB je organizácia a realizácia majstrovských zápasov a ligových súťaží regionálnych a spolkových zväzov a licencovaných líg. DFB zastupuje záujmy svojich členských združení doma i v zahraničí a s približne siedmimi miliónmi členov je jedným z najväčších športových združení na svete.

DFB GmbH & Co., ako nová 100% dcérska spoločnosť DFB e.V., konsoliduje hospodárske činnosti a digitálne obchodné oblasti DFB (vrátane národných tímov, 3. ligy, ženských spolkových líg a súťaží Pohár DFB) od 1. januára 2022, vrátane súvisiacich marketingových činností. DFB GmbH & Co. KG zahŕňa päť obchodných oblastí: prevádzka zápasov, národné tímy  a akadémia, marketing, predaj a podujatia, IT a digitálne technológie, a financie a audit.

Fotografia – https://mma.prnewswire.com/media/2234092/image.jpg

SOURCE TCL Electronics